м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Який сейф потрібен вдома

Останнім часом через нестабільну ситуацію з банками багато українців воліють всі свої заощадження зберігати вдома в сейфі.

На сьогоднішній день у продажу доступні різноманітні моделі даної продукції, кожна з яких відрізняється матеріалом виготовлення, товщиною металу, системою захисту і замком. Тому під час вибору такого важливого в кожному будинку «помічника», перш за все, необхідно керуватися метою його використання.

Для початку потрібно визначити, що Ви будете в ньому зберігати: цінні папери, коштовності і гроші, зброю або магнітні носії.

Також вирішіть, від чого Ви хочете захистити свої цінні речі: грабіжники, вогонь чи стихійне лихо. Від цих параметрів і буде залежити тип сейфа: вогнестійкий, взломостійкий, вогнезломостійкий, збройовий.

Потрібно визначитися з зовнішнім і внутрішнім розміром сейфа (ці параметри можуть сильно відрізняються в залежності від моделі). Не забувайте, внутрішній простір сейфа Ви повинні вибирати з урахуванням зростання Ваших майбутніх потреб, тобто на 25-30% більше. Сейф також може бути обладнаний касовим осередком (трейзер), який окремо закривається на ключ і регулюється поличками.

Далі вибираєте місце де буде знаходитися сейф: всередині стіни або підлоги, підвалі, гаражі, спальні. Пам’ятайте, що сейфи бувають дуже важкі, тому Вам необхідно також враховувати це при ухваленні рішення про розміщення.
Вирішіть, як Ви хотіли б відкривати свій сейф. Надійний сейф без висококласного замку – це вже не надійний сейф. Адже не дарма ж у всьому світі добре відомо словосполучення «сейфовий замок». Але замків багато, і притому різних. Розділити їх можна на ключові і кодові.

Вимоги до виконання ключа треба пред’являти найвищі, адже точність виготовлення ключа – гарантія від його підробки. У комплекті сейфа всього два ключі: один знаходиться у господаря, а інший повинен бути надійно захований.

Все частіше сейфи постачають з електронними замками. Вони досить дорогі, не мають недоліків механічних кодових замків, але батарейки в них іноді сідають, а заміна клавіатури в разі пошкодження обійдеться дуже недешево. Переваги – вільна зміна коду, захист від підбору комбінації, в дорогих моделях – затримка відкривання, можливість підключення сигналізації або до пульта охорони, ієрархічні коди і т. п.

Але і це ще далеко не все. Існують варіанти замків з магнітними ключами, а також з кодовими безконтактними ключами, працюючими в інфрачервоному, ультразвуковому або радіодіапазонах, і багато інших дивовижних рішень.
Втім, варто зауважити, що не надто ласі на новизну власники сейфів в більшості своїй залишаються вірні поєднанню сувальдного сейфового замку з механічним кодовим.

Вартість сейфів сильно відрізняється залежно від класу захисту, місткості, бренду. Якщо при покупці сейфа виникли сумніви, можна використовувати розхожу формулу – ціна сейфа повинна бути в районі 10-15% від вартості майна, що зберігається.

І на останок хочеться додати, що жоден сейф не гарантує повний захист від злому. Він є лише елементом загальної системи безпеки, яка повинна включати в себе фізичну охорону об’єкта, наявність сигналізації і систему контролю доступу.

О консорциуме
  • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software