м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Світовий ринок СКУД в 2017 році досягне обсягу 16,3 млрд. доларів

biometriya12

Ринок СКУД, кілька останніх років переживав серйозний спад, відновився і починає динамічно зростати по всьому світу. Досліджуючи його стан і прогнозуючи розвиток, компанія Markets and Markets вважає, що в 2017 р обсяг ринку може досягти 16,3 млрд доларів. При цьому враховуються сегменти аутентифікації, тривожної сигналізації і захисту периметру.

Згідно маркетинговому звіту дослідницької компанії Markets and Markets (“Ринок систем контролю і управління доступом (системи аутентифікації, біометрія, ID-карти, сенсорні панелі і кодонабірні панелі, дверні контакти, системи тривожної сигналізації і захисту периметру): глобальний аналіз і прогнози 2012-2017 рр. по областях застосування і регіонам “) очікується, що обсяг світового ринку електронного обладнання СКУД досягне 16,3 млрд доларів до 2017 при щорічному темпі росту 7%.

За останні роки загрози безпеці стали набагато більш комплексними, що призвело до значного збільшення потреби в електронних системах контролю і управління доступом. Ризики безпеки для державної та приватної власності походять як від власних громадян, так і громадян зарубіжних країн.

Ключові ринки

Розглядаючи ринок електронного обладнання СКУД, компанія Markets and Markets включає в нього системи аутентифікації, системи тривожної сигналізації і захисту периметру, оскільки всі вони дозволяють контролювати і запобігати дії порушників.

Сенс у тому, що обладнання аутентифікації працює в реальному часі і дозволяє активно запобігати несанкціонованому доступу, який фіксують системи тривожної сигналізації і захисту периметру. У результаті ринок електронного обладнання СКУД показує динамічне зростання і високий рівень продажів устаткування по всьому світу.

США лідирують за часткою в загальносвітовому обсязі ринку СКУД; слідом йдуть країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Австралія, далі - країни Європи.

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні нові перспективи для постачальників обладнання та послуг контролю доступу відкрили розморожені” будівельні проекти та інфраструктурний бум. А в країнах Близького Сходу та Африки держструктури, організації та підприємства були змушені переглянути свої стратегії безпеки в результаті ряду цивільних повстань останнього часу.

Ключові гравці

На думку аналітиків Markets and Markets, динамічний і перспективний тренд на світовому ринку електронного обладнання СКУД - це попит на рішення контролю доступу, інтегровані з системами сигналізації та оповіщення.

Зростання в цьому сегменті обумовлене насамперед збільшенням кількості інцидентів і посиленням законодавчих вимог щодо захисту об’єктів та інформації.

Серед інших, до основних гравців світового ринку електронного обладнання СКУД аналітики Markets and Markets відносять компанії Bosch Security Systems (Німеччина), Siemens Building Technologies (Швейцарія), Honeywell International (США), Schneider Electric (Франція), ASSA ABLOY (Швеція), Tyco International (Швейцарія), Magal Security Systems (Ізраїль) і Future Fibre Technology (Австралія).

За матеріалами: liga.net

О консорциуме
  • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software