м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Про Консорціум

cctv-101

Історія

Наші переваги

Згідно з  пірамідою Маслоу, безпека є другим за значимістю та пріоритетнысть потребою людини. Передують їй тільки фізіологічні потреби на рівні інстинктів. Саме тому місією Консорціуму САТУРН є забезпечення безпеки для кожної людини і суспільства в цілому, незалежно від специфіки завдання: будь то особиста охорона, забезпечення безпеки бізнесу або окремого заходу.
Ми дбаємо про те, щоб у кожної людини була можливість перейти на наступні етапи – задовольнити потреби приналежності, повазі, пізнавальні, естетичні, і, нарешті, потреба в самореалізації. Бізнес, у свою чергу, повинен мати можливість розвиватися, щоб ресурси витрачалися не так на відшкодування збитків, а інвестувалися в нові проекти і напрямки, забезпечуючи компаніям стабільне зростання і прибуток.
Ми більше 18 років успішно працюємо на ринку послуг безпеки в особі компаній «Сатурн-К», «Комплексні системи безпеки і розвитку», «Експерт сек’юріті», пропонуючи на території України повний комплекс послуг у сфері безпеки та автоматизації:
Проектування усіх видів систем безпеки (комплексні системи безпеки)
- Монтаж, пусконалагоджувальні роботи, узгодження (встановлення відеоспостереження, систем контролю доступу, охорони периметра, охоронно-пожежної сигналізації, пожежогасіння);
-  Постачання обладнання, як українського виробника, так і з усього світу;
- Послуги фізичної охорони і охоронців в Києві та регіонах (охорона підприємств і об’єктів будь-якої категорії складності);
- Інформаційні та детективні послуги.
Об’єднуючи послуги комплексних систем безпеки в рамках Консорціуму Сатурн, ми забезпечуємо нашим компаніям конкурентну перевагу, пропонуючи перевірені рішення на основі багаторічного досвіду і останніх досягнень технологій з кращим рівнем обслуговування, індивідуальним підходом, постійною готовністю до вдосконалення.

О консорциуме
  • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software