м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Підвищення безпеки на будівельних майданчиках за допомогою RFID міток

RFID Метки

Автоматичне визначення місця розташування робочих в місці аварійної ситуації за допомогою RFID міток на касках будівельників.

В березня 2014 канадська нафтогазова компанія в Ньюфаундленді застосувала для організації рятувальних робіт на ділянці технологію радіочастотної зв’язку близького дії RFID, підтримуваної системою FS. В систему входить: RFID мітка, зчитувач, активатор, а також програмне забезпечення GuardRFID. Зазвичай в екстрених ситуаціях робітники повинні зібратися в зазначеному місці для евакуації. Проте насправді такий спосіб обліку працівників для організації рятувальних робіт важко виконати. Нове програмне забезпечення дозволяє враховувати людей в динаміці, не збираючи їх всіх разом.

FS центр, розташований у м Св. Жанні, не тільки контролював рятувальні та вантажно-розвантажувальні роботи, але й координував дії швидкої допомоги, платформа GuardRFID була змінена таким чином, щоб максимально відповідати вимогам фірми на всій території. У центрі припускали, що даний метод не дасть 100% результату, оскільки складно встановити мітки по всій площі техногенної катастрофи. Щоб виправити цей недолік, використовувалася система GuardRFID, працююча на 433 МГц (активні мітки), оснащена 4 пасивними мітками, які активізуються низькочастотними хвилями (125 кГц) в порталах зчитувача. Кожна мітка має свій ідентифікаційний номер. Дане програмне забезпечення здатне ідентифікувати людину при переході з одного місця в інше, при русі через вузьке горло.

GuardRFID

GuardRFID надала можливість канадській компанії встановити 14 зчитувачів і 25 міток, які можна поставити так, щоб вони завжди були під рукою. Якщо умови і місце розташування робіт міняються, то систему легко перевстановлюють в іншому місці. Як стверджує GuardRFID, по мірі пересування на нові ділянки, переставляють і всю систему. Всі дані зі зчитувачів передаються в Argus, а потім в FS центр, який пов’язує отриману інформацію з програмним забезпеченням планування нафтогазової компанії. Програма дозволяє побачити, наскільки швидко проводиться евакуація, і люди залишають робочі місця.

У кожного працівника на касці прикріплена спеціальна мітка, у якої є власний ідентифікаційний номер, який пов’язаний з його посвідченням особи в основній програмі підприємства. Місце прикріплення мітки було продумано, виключені варіанти, що призводять до порушення техніки безпеки. Коли працівник входить в зону працюючого передавача, мікрочіп передає свій номер в зчитувач, програма Фокус визначає становище людини за номером передавача. Програмне забезпечення дозволяє визначити також напрямок руху людини на основі запиту порталів на пройдених ділянках. Мітки здатні працювати в умовах снігопаду, окрім дуже сильного, низьких температур до -40 градусів. В даний час система відлагоджується, але вже в травні-червні вона зможе відслідковувати переміщення тисяч робітників. До кінця другого кварталу розробники мають намір випустити комерційну версію програми GuardRFID.

Джерело: allsecurity.info

О консорциуме
  • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software