м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Партнери

Hochiki_logo

ТОВ “Сатурн-К” є ексклюзивним дистриб’ютором виробника систем пожежної сигналізації Hochiki (UK). Інструкція по використанню обладнання системи адресно-аналової пожежної сигналізації Hochiki.

 ПРО КОМПАНІЮ Hochiki

Компанія Hochiki була заснована в XX столітті і наразі є одним з провідних світових виробників систем пожежної сигналізації та аварійного освітлення промислового і цивільного призначення. Завдяки багатому досвід компанії у сфері проектування інноваційних рішень і використанню передових технологій продукти Hochiki завоювали всесвітнє визнання, ставши еталоном високої надійності, довговічності та широких можливостей для інтеграції.

Завдяки тісній співпраці з усіма основними дозвільними органами в усьому світі системи пожежної сигналізації та аварійного освітлення компанії Hochiki повною мірою відповідає всім новітнім стандартам і нормам.

Заводи, на яких виготовляється продукція, пройшли акредитацію за стандартами ISO 9001 та ISO 14001 в Комітеті з сертифікації засобів запобігання втрат (LPCB) та інших наглядових органах.

TEB

Ми представляємо на території України компанію-виробника TUB-камер «ТЕВ» (Франція).

ПРО КОМПАНІЮ TEB

Компанія ТЕВ є розробником і винахідником концепції тунельних камер. ТЕB революціонізувала ринок відеоспостереження: її концепція вже застосовується багатьма лідируючими брендами роздрібної торгівлі. ТЕB є технічним лідером в концепції тунельних камер, завдяки його експериментам у виробництві та установці системи більше 30 років. Завдяки своїй лабораторії з вивчення та розробки, патентів на технології та торговій марці, ТЕB повністю віддана ідеї розробок в довгостроковому періоді для тунельних камер.

iss_logo_ru

Наша компанія є Срібним Партнером компанії ISS Україна, яка є одним з родоначальників ринку цифрових систем відеоспостереження.

ПРО КОМПАНІЮ ISS

Сьогодні ISS – технологічний лідер в галузі програмного забезпечення з управління системами відеоспостереження та відеоаналітики. Більш ніж 15-річний досвід створення інтелектуальних рішень безпеки дозволяє компанії успішно працювати в півсотні країн світу. 80 тисяч систем, успішно впроваджених компанією ISS та її партнерами, сьогодні керують більш ніж мільйоном відеокамер.

В даний час компанія виробляє широкий спектр продуктів і рішень в системах відеоспостереження та системах безпеки.

О консорциуме
  • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software