г. Киев, 03118,
Краснозвездный просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Особиста охорона-довіртеся професіоналам

Охоронець — одна з найбільш відповідальних професій, адже охоронець в даному випадку відповідає за життя і здоров’я людини, а нічого дорожчого за це немає.

Склалася думка, що головне завдання охоронця — вступити в сутичку з нападником і закрити клієнта своїм тілом. Насправді, головне в роботі особистого охоронця — це передбачити загрозу і запобігти небезпеці, застосовуючи спеціальні прийоми — огляд місця, куди прибуває клієнт, виявлення вибухових пристроїв, стеження і т.п. І тільки якщо конфлікт неминучий, охоронець повинен відбити напад. Тобто охоронець в першу чергу повинен бути аналітиком і психологом, а не бойовиком.

Зараз на українському ринку достатня кількість фірм, які відрізняються ціновою політикою, якістю послуг і підходом до спілкування з клієнтом.

При виборі агенства потрібно звертати особливу увагу на персонал. Співробітники повинні мати прекрасну підготовку, бути добре організовані і мати чудове матеріально-технічне оснащення.

Коли вибір співробітника зроблений, потрібно оформити договір з компанією. Спочатку не варто укладати його на тривалий термін, краще щоб охоронець виявив себе як хороший фахівець на протязі декількох місяців. Якщо Ваша думка після цього терміну не змінитися, можна продовжити договір на більш тривалий термін.

Зробивши правильний вибір Ви зможете відчувати себе впевнено в будь-якій життєвій ситуації: на відпочинку, у відрядженні, на офіційному заході.

Компанія Сатурн завжди керується принципами взаємної поваги, відкритості та зацікавленості у співпраці, зберігаючи при цьому баланс — «помірна ціна при відмінній якості». Спектр послуг компанії досить широкий: від забезпечення безпеки бізнесу та сімейного життя до збору інформації про вашого потенційного нареченого або нареченої, яке захистить вас від всіляких шлюбних аферистів і шахраїв.
ymlydytyibvsymlyy_(2)

О консорциуме
  • Консорциум САТУРН имеет 18-летний опыт на рынке услуг безопасности и, благодаря комплексному подходу и использованию передовых технологий, предлагает широкий спектр решенийдля объектов любой сложности.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software