м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Наші переваги

lamp
1. Досвід на ринку і комплексний підхід

Наша корпорація більше 18-ти років успішно працює на ринку послуг безпеки і пропонує повний комплекс послуг від проектування, монтажу та пуско-наладки систем безпеки та автоматизації до фізичної охорони і детективних і послуг.
2. Ефективні консультації у виборі рішень
Ми забезпечуємо нашим компаніям конкурентну перевагу, пропонуючи перевірені рішення на основі багаторічного досвіду і останніх досягнень технологій з кращим рівнем обслуговування та індивідуальним підходом.
3. Націленість на оптимальне рішення
Ми допоможемо вибрати Вам оптимальне рішення, виходячи з потреб саме Вашого бізнесу. Ми проти переплачіванія за додаткові, часто взагалі не використані в підсумку функції та обладнання. Ви отримаєте рішення, яке на 100% буде відповідати Вашим технічним завданням і всім нормативним вимогам за адекватною вартості.
4. Висока якість послуг
Якісно виконувати взяті на себе обов’язки – це та умова, без дотримання якого ми не змогли б стільки років успішно працювати. З метою подальшого вдосконалення розробленої нами політики якості, ми пройшли сертифікацію ISO 9001:2008, яка підтвердила відповідність менеджменту якості наших компаній міжнародним вимогам.
5. Мобільність, оперативність і професіоналізм наших фахівців
Наш інженерно-технічний персонал щорічно проходить курси підвищення та підтвердження кваліфікації, а кожен інженер з обслуговування забезпечений чергової машиною і повним комплексом необхідного інструментарію для швидкого реагування на заявки наших клієнтів.

О консорциуме
  • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software