м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

МВС боротиметься з кіберзлочинністю разом з українським антивірусом

Zillya!Antivirus2

МВС боротиметься з кіберзлочинністю разом з українським розробником антивірусного ПЗ.

Управління по боротьбі з кіберзлочинністю МВС України підписало Меморандум про співпрацю з українським розробником антивірусного ПО під брендом Zillya! Антивірус .

Меморандум фіксує взаємні зобов’язання сторін і напрямки, в яких організації будуть взаємодіяти з метою впровадження та використання сучасних технологій в сфері боротьби з кіберзлочинністю

Серед ключових напрямків співробітництва:

1 Надання взаємних експертних консультацій.
2 Спільні дослідження зразків шкідливого ПЗ та інших виявлених кіберзагроз.
3 Розробка та апробація спеціалізованого програмного забезпечення.
4 Організація підготовки фахівців по боротьбі з кіберпеступностью та ін.

За словами Олега Сича, технічного директора антивірусної лабораторії Zillya, положення меморандуму про співпрацю вже знайшли свою реалізацію в ряді практичних дій:

“Фахівці Zillya! за останній місяць:

1 Виконали вивчення ряду шкідливих програм і надали по ним експертні висновки за запитом Управління боротьби з кіберзлочинністю.
2 Виявили і передали інформацію про фішинговому сайті, застосовувався зловмисниками для кібератаки на співробітників державних структур України. Спільно з МВС припинили його функціонування і провели розслідування з метою виявлення його власників.

Перші кроки в рамках співробітництва вселяють надію на те, що ми отримаємо реальний шанс підвищити рівень безпеки українського кіберпорстранства, т.к. практичну участь держави в цьому питанні критично важливо “.

У самому Управлінні по боротьбі з кіберзлочинністю відзначають, що взаємодія з комерційними структурами дозволить значно підвищити ефективність Управління завдяки можливості використовувати і впроваджувати передовий досвід і технології інформаційного захисту, застосовувані частими компаніями.

Джерело: itnews.com.ua

О консорциуме
  • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software