м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Інтегровані системи безпеки на базі обладнання DSX

DSX Access System, Inc - це корпорація, заснована в 1984, штаб - квартира якої знаходиться в Далласі, Техас. Продукція DSX продається по всьому світу через дилерську мережу компаній, інженери якої пройшли спеціалізоване навчання. Дилери розташовані в США, Канаді, Мексиці, Латинській та Південній Америці, Європі, Тихоокеанському регіоні і навіть у Нігерії. Компанія DSX безкомпромісно віддана своїй справі - інженерії та виробництву, - спільно із зобов’язанням підтримки продуктів, що випускаються 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

DSX Access Systems, Inc. - це одна з найбільш шанованих у світі безпеки компаній, тому що завжди сконцентрована на наданні своєї продукції і сервісів під лозунгом ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ і ЧЕСНІСТЬ. З моменту свого народження корпорація виробляє продукцію для інтегрованих рішень систем контролю доступу з іншими системами безпеки. Компанія сама виробляє контролери і пише відповідне програмне забезпечення до них. «Інтегровані рішення для реальних завдань, що постають в безпеці - це те, що ми робимо найкраще», - так коротко охарактеризував свою компанію віце - президент Біл Монро.Ця система здатна одна забезпечити контроль безпеки над цілою корпорацією. DSX пропонує симетричну масштабованість. Ваша система безпеки може працювати як з одним об’єктом корпорації, скажімо центральним офісом, так і з усіма іншими об’єктами, такими як промислові підприємства, віддалені офіси, філіали, ТРЦ, БЦ і т. д. із централізованою базою даних. Загальна кількість таких об’єктів може досягати 1000 по всій країні або світу із загальною кількістю зчитувачів, шлейфів сигналізації, відеокамер до 4 млн.

Основні функції систем інтегрованого комплексу практично всі вже знають, це:

 • можливість прямого інтерактивного управління системою та окремими об’єктами з комп’ютера, робота в складі ЛВС,
 • відображення подій в режимі реального часу в текстовому і графічному режимах,
 • автоматизація статистичної обробки інформації: табельний облік робочого часу, складання звітів по заданому фільтру і т. д.,
 • зниження впливу «людського фактора» за рахунок автоматизації дій і реакцій,
 • модуль друку на пластикових картаx - «Badging» дозволяє наносити на карту будь-яку текстову і графічну інформацію за допомогою принтера карт,
 • високий рівень безпеки досягається за рахунок парольного доступу до ресурсів системи, поділу функцій прийняття рішень і управління кінцевими пристроями на апаратному рівні, наявності «інтелектуальних» модулів з ??вбудованою логікою, 3-х рівневого резервування баз даних, можливості дублювання каналів зв’язку, цифрових алгоритмів управління виконавчими пристроями і пр.,
 • за рахунок застосування модульних принципів в архітектурі системи, широкої номенклатурі периферійних модулів різного призначення забезпечується гнучкість конфігурації і зниження витрат,
 • широкі можливості інтеграції з системами сторонніх виробників (ОПС, CCTV, та ін.),
 • широкий вибір зчитувачів різних технологій, типів і виробників: PROXIMITY-зчитувачі, біометричні зчитувачі, зчитувачі магнітних карт тощо,
 • виконання охоронних функцій за рахунок підключення зовнішніх панелей охоронної сигналізації різних ступенів секретності від різних виробників,
 • гнучкість режимів доступу та охорони: доступ по двох картах, тимчасовій і зонній «anti-passback», обмеження кількості осіб в приміщенні, режим «вхід під примусом», автоматична постановка / зняття з охорони.

Система DSX сертифікована УкрСЕПРО UA 1.003.0018116-09 і володіє тими ж функціями, але з істотними доповненнями, які роблять її ще більш потужною, в порівнянні з конкурентами:

А) система масштабується. Може підтримувати 32000 об’єктів по 128 дверей. Об’єкти можуть бути рознесені по всій країні і навіть світу.
Б) на одному об’єкті відстань між контролерами - 1200 метрів.
В) має унікальне програмне забезпечення, що дозволяє IT спеціалістам самим програмувати систему під власні потреби.
Г) кожен котроллер володіє інтелектуальними властивостями, не залежать одне від одного і від центральної робочої станції. Кожен котроллер може компонуватись як з контролерів релейних виходів, тривожних входів так і контролерів доступу.

DSX і Україна

Два роки тому на переговорах з топ-менеджерами корпорації DSX була досягнута домовленість про просування продукції на ринку України з системою постійної технічної підтримки. Наша компанія працює з DSX вже більше двох років, наші інженери пройшли спеціальну підготовку, і наша компанія повністю розділяє ідеологію DSX, працюючи з нашими клієнтами. Система була сертифікована УкрСЕПРО UA 1.003.0018116-09, що підтверджує її надійність. Гарантія на обладнання - 2 роки.

Найбільш економічно вигідним варіантом використання технологій DSX є блок контролерів DSX-1048 PKG.
Це:

 •      Архітектура від 2-8 дверей
 •      TCP / IP зв’язок
 •      Інтелектуальні властивості в кожній платі
 •      512K RAM / 512K Flash ROM
 •      Підтримка 215+ типів карток
 •      Real Time процес і зв’язок
 •      Вбудована плата харчування
 •      Сумісний з іншими DSX контролерами

Загальна інформація

DSX-1048 PKG Інтелектуальний контролер - це автономний, бюджетний, розроблений за блоковим типом і на одній платформі контролер, що дозволяє розширювати систему в цілому по гнучкій схемі. З одного такого контролера можливе здійснення контролю до 8 дверей для ефективного використання простору в боксі. PKG можуть розміщуватися в будь-якому місці будівлі, згідно з проектом. З’єднуються PKG між собою кабелем «вита пара». Кожен 1048 працює автономно, зберігає всі необхідні дані з можливістю самостійно їх обробляти (інтелектуальні технології DSX) для роботи всієї системи, використовуючи свій власний RAM.

Архітектура контролера

DSX1048 Інтелектуальний контролер може бути використаний в поєднанні з будь-якими іншими DSX контролерами як МАЙСТЕР, так і підлеглими в мережі контролерів. Будь контролер може бути встановлений як МАЙСТЕР так і підлеглими контролер. Стан роботи контролера МАЙСТЕР або підлеглими встановлюється на панелі ДІП перемикачами. Перша панель кожній лінії розташування встановлюється як МАЙСТЕР, в той час, як решта встановлюються, як підлеглі. МАЙСТЕР відповідальний за комунікацію даних між комп’ютером і решта підлеглих панелями. До 16 DSX 1048 PKG може бути використано в одиничної лінії на об’єкті, забезпечуючи тим самим контроль 128 зчитувачів. Можливе об’єднання різних ліній об’єктів, якщо потрібно більше, ніж 128 зчитувачів / клавіатур. Кожен DSX-1048 PKG включає в себе: корпус DSX-1040E, DSX-1040CDM комунікаційний модуль і 4 (чотири) DSX 1042 Інтелектуальних Контролера. Кожен DSX-1048 складається з 8 портів для зчитувачів, 32 вхідних для вхідних сигналів і 16 виходів для вихідних сигналів. Кожен DSX 1042 має 12 В вихідної напруги для живлення зчитувачів і клавіатур. DSX 1042 містить АМ 186 процесор, 512 К RAM, 512 K ROM, і таймер реального часу.

Живлення

Для роботи з DSX-1048 Інтелектуальні контролери використовується DSX 1040 PDP (панель, що забезпечує живлення). DSX 1040 PDP включає в себе джерело токопотребленіе замка і контролерів, зарядний пристрій для акумуляторів і модуль трансформатора. DSX 1040 PDP встановлений в корпус DSX1040 PE з блоком живлення SP-150 15В для контролерів, SP-150 (15) або (27) як для 12 вольтів, так і для 24 вольтів замків, таким чином, виходить Модуль Блоку Питания - DSX 1040PDM . За розподіл харчування в самому боксі відповідає спеціальна плата DSX-1040CDM. Цей блок також подає 5 V.

Впровадження системи

Наша компанія має багаторічний досвід з впровадження інтегрованих комплексів, найбільш значущими з яких є пивоварний завод «Славутич» – кращий інтегрований комплекс 2004 року, офісна будівля авіакомпанії «Міжнародні авіаліній України», міжнародний бізнес-центр «Берегиня».

О консорциуме
 • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
 • Яндекс.Метрика
  Live Chat Software