м. Київ, 03118,
Червонозоряний просп., 150-А, оф. 82
(044) 525 - 28 - 53
secretary@saturn.k.kiev.ua

Головна подія для учасників ринку пожежної безпеки

img_katalog_1

У Києві 23-25 ??вересня 2014 зберуться всі учасники ринку та сфери пожежної безпеки. Професіонали та фахівці покажуть і розкажуть про новинки технологій захисту і пожежної безпеки, а відвідувачі і вони ж споживачі цих послуг зможуть поспілкуватися і з’ясувати всі важливі і необхідні питання з учасниками виставки.

З причини того, що за останній рік відбулося безліч гнітючих подій, так чи інакше пов’язаними з пожежною безпекою - цей рік особливо й за фактом послужив перевіркою на міцність в бойових умовах” в прямому і в переносному сенсі. Все частіше ми бачимо палаючий вогонь та людські жертви в ЗМІ, а це ще раз говорить і кричить” – з пожежної та особистою безпекою не жартують, це хоч і механізм відкладеного дії, але наслідки, як ми бачимо, можуть бути дуже і дуже трагічними .

ТОВ “Міжнародний виставковий центр” є організатором міжнародного виставкового форуму “Технології захисту / ПожТех - 2014“, який пройде з 23 по 25 вересня 2014р.

За 12 років існування форум набув статусу головного галузевого виставкового проекту в сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту і рятувальної справи. Даний Форум - це не тільки демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але і просування перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

Подія №1 у сфері цивільного захисту

За 12 років існування форум Технології захисту / ПожТех” став авторитетним подією в сфері промислової та пожежної безпеки, а також важливою професійною заходом для фахівців з охорони праці та рятувальників.

Спеціальний розділ

Функціонування об’єктів енергетичного комплексу пов’язано з високим ризиком виникнення надзвичайних ситуацій, що викликає необхідність особливої ??уваги до питань безпеки інфраструктури, захисту персоналу і цивільного населення як самих цих об’єктів, так і населених пунктів, в яких вони розташовані.

Одночасне проведення протягом 3 років виставкових заходів Технології захисту / ПожТехта “Енергетика в промисловості” дало поштовх до виникнення теми Безпека в ПЕКі дозволяє максимально ефективно налагоджувати взаємозв’язок між фахівцями сфери безпеки та енергетичного комплексу.


Переваги участі в Форумі

Експозиція Форуму - це унікальна бізнес-платформа для презентації нових продуктів і реклами вже мають попит товарів серед цільової аудиторії з усією України: від технічного персоналу до топ-менеджерів виробничої та торгової сфер, державних структур.

Тут можна дізнатися про змінюються потребах ринку з “перших рук” продемонструвати переваги обладнання не лише в статиці, а й у дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.

Гарантована увага

Одна з основних задач - гарантування високої відвідуваності, вирішується завдяки напрацьованому одинадцятьма роками авторитету заходи та об’ємної базі даних контактів, насиченою рекламної кампанії, а також програмі семінарів з особливо актуальних питань у сфері промислової безпеки та цивільного захисту. Програма заходів націлена на створення і підтримку інтересу цільової аудиторії відвідувачів та ЗМІ. Ми пропонуємо різноманітність подій: від видовищних (демонстраційні покази гасіння вогнищ загорянь, порятунок з висоти і т.д.) до інформаційно-навчальних (семінари, конференції).

Експозиція форуму “Технології захисту / ПожТех” надає повний огляд ринку і можливість спілкування, обміну ідеями та думками в неформальній обстановці з експертами з усіх областей України. Тому для Вас, як для учасника, Форум є ідеальним майданчиком для демонстрації переваг і можливостей продукції.

Відвідувачі

Щорічно, в дні роботи, Форум збирає від 3000 до 5000 фахівців і зацікавлених осіб для обговорення великої кількості актуальних на сьогоднішній день питань, присвячених промислової та пожежної безпеки.
Більше 90% відвідувачів приходять на виставку дізнатися про останні розробки та побачити новітні продукти в галузі пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту і порятунку. Основною метою відвідування більше 70% з них є розвиток торговельних відносин.

Запрошуємо Ваше підприємство взяти участь у XIII Міжнародному виставковому форумі «Технології захисту / ПожТех-2014″. Впевнені, що участь у виставці стане хорошою можливістю для зміцнення позиції Вашого підприємства на ринку і сприятиме укладенню взаємовигідних контрактів.

Організатори:

Державна служба України з надзвичайних ситуацій
ТОВ “Міжнародний виставковий центр”

Со-організатор:

Лейпцизький ярмарок International (Німеччина)

За підтримки:

Асоціація Техногенна безпека і цивільний захист населення”

Партнер:

Проект “Міжнародна мережа виставок з безпеки

Місце проведення:

Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект 15 ст. м. Лівобережна”

http://iec-expo.com.ua/

О консорциуме
  • Консорціум САТУРН має 18-річний досвід на ринку послуг безпеки і, завдяки комплексному підходу і використанню передових технологій, пропонує широкий спектр решенійдля об'єктів будь-якої складності.
  • Яндекс.Метрика
    Live Chat Software